ERITELLIMUSED

Hea klient! Just Sina ja Sinu laps on parimad disainerid kelle soovidega proovime alati arvestada.
Räägi julgesti kaasa valikutes. Kangad, mustrid, värvid, puidust detailid ja viimistlus, telgi detailid.

Ilusaim sõna on EMA ja ilusaim nimi on LAPSE nimi. Tipitelgile, padjale, tekile, käepaelale, rätile ja lippudele on võimalik õmmelda/ tikkida nimi või lühem lause. Samuti erinevad pildid. Peagi saab esitada tellimust läbi vormi/joonise! Hetkel saada julgesti enda soovid ja küsimused mailile: gertrud@tipitelk.ee või info@ruudis.ee

 

TELLIMINE

eritellimusTänapäeval on mõistlik oste sooritada valides ja kaalutledes. Pingutame selle nimel, et tellimisel/ostlemisel on valiku võimalusi ja tagatud turvalisus. Tipitelki sh. eritellimused on võimalik osta/tellida turvaliselt e-poest www.ruudis.ee. Võimalik saata tellimus läbi kodulehe või e-mailile. Vastame esimesel võimalusel. Tipi telki saab uudistada/tellida/osta ka ise kohale tulles. Hetkel on aeg kokkuleppel. Osaleme suurimatel laatadel/ messidel valmis toodetega ja oled oodatud uudistama – ise enda käega toodet katsuma! ( Osalemisi laatadel, messidel näeb lingilt:” MIDAGI UUT ” )

 

TRANSPORT

Oleme valinud partneriteks paindlikud transporditeenuse pakkujad. E-poest ostes saab valida kullerveo ja kaup tuuakse ukseni. ( SMS, ette helistamine )
Jälgime reaalajas saadetiste kulgu, et garanteerida kõigile klientidele tõrgeteta teenus.

Kaubale saab ise järgi tulla  E-P : 10.00 – 21.00.  Asukoht:  Tartu kesklinn, Raekoja plats

Tänu ekspordile ja kindlatele partneritele omame mitmekülgset kogemust kauba rahvusvahelisel transpordil.

Kõik meilt ostetud tooted on võimalik saata kiirelt ja mugavalt üle maailma. Lingilt : ” EESTIS & MAAILMAS” on nähtavad asukohad kuhu igapäevaselt saadame eritellimusel valminud tooteid )

 

Teie ettepanekud on teretulnud!